Bitcoin 2020 przenosi

Bitcoin 2020 przenosi się do 2021 roku w Los Angeles!

Konferencja Bitcoin 2020 oficjalnie przenosi się na 30 kwietnia – 1 maja w słonecznym Los Angeles w Kalifornii, z Nickiem Szabo i Tonym Hawkiem na czele! Posiadacze biletów na Bitcoin 2020 mają prawo albo przenieść swoje bilety bezpośrednio do 2021 roku albo zażądać pełnego zwrotu pieniędzy. Więcej szczegółów dostępnych jest na dole tego artykułu.

Nasze wydarzenie Bitcoin 2020 zaplanowane na marzec było na dobrej drodze, aby być największą konferencją Bitcoin w historii. Do połowy lutego zarejestrowało się ponad 2000 osób, a w SVN West w San Francisco byliśmy w stanie gościć prawie 4000 osób. 100+ prelegentów, 50+ mediów i 75+ najlepszych firm w przestrzeni miało świętować razem z nami.

Przygotowaliśmy mnóstwo ekscytujących aktywności i wyjątkowych doświadczeń dla uczestników, m.in. ogródek piwny na dachu z obsługą bitcoinów, blokowisko, które zajmowało sąsiednią ulicę, galerię sztuki, napędzany piorunem pasaż, muzykę na żywo, sklep ze sprzętem komputerowym i półrurkę dla legendarnego Tony’ego Hawka do rozdrobnienia. Bitcoin 2020 miał być czymś więcej niż konferencją – to był pojazd, który miał zmobilizować społeczność Bitcoinów, zjednoczyć nas i „Make Bitcoin Fun Again“.

Potem zdarzył się COVID-19.

Jak wiele wydarzeń na całym świecie, Bitcoin 2020 musiał zostać odłożony w czasie ze względu na ograniczenia rządowe. Nie chcieliśmy ryzykować bezpieczeństwa uczestników ani poświęcać się dla atmosfery imprezy, więc zostaliśmy zmuszeni do zmiany harmonogramu. Nikt nie był bardziej rozczarowany niż my, że musieliśmy przełożyć imprezę.

Mimo, że chcieliśmy przełożyć Bitcoin 2020 na wrzesień 2020 roku w San Francisco, ograniczenia przestrzenne, szare strefy ograniczeń w podróżach międzynarodowych i brak przejrzystości ze strony miasta San Francisco uniemożliwiły zorganizowanie obchodów Bitcoinu, które sobie wyobrażaliśmy.

Na szczęście, jesteśmy teraz w stanie stworzyć jeszcze większe, bardziej pełne akcji, oparte na współpracy i dynamice wydarzenie.

Mając to na uwadze, jesteśmy zachwyceni mogąc ogłosić Bitcoin 2021 w Los Angeles 30 kwietnia i 1 maja 2021 roku!

Uważamy, że obecny kryzys wyznaczył scenę dla przyjęcia mega Bitcoinów. Ponieważ banki centralne kontynuują rewizję swoich drukarek pieniędzy, tworząc największe wydarzenie redystrybucji bogactwa w historii ludzkości, świat potrzebuje teraz zdrowych pieniędzy bardziej niż kiedykolwiek. Organizacja naszego wydarzenia w Los Angeles w 2021 roku da uczestnikom, prelegentom i partnerom szansę na rozpoznanie znaczenia tej chwili i uczczenie punktu w historii Bitcoin’a, którego nigdy nie zapomną.

Bitcoin 2021 będzie miał możliwość gościć ponad 10.000 uczestników w L.A., a setki tysięcy Bitcoinerów z całego świata będą mogły uczestniczyć wirtualnie. Przywracamy wielu naszych wspaniałych prelegentów z Bitcoinu 2020, w tym Nicka Szabo i Tony’ego Hawka, a ponad 90% naszych sponsorów potwierdziło już swój udział w Bitcoinu 2021! Będziemy również mieli jeszcze większe płótno, aby zbudować naprawdę wciągające doznania z Bitcoinów, więc proszę być na bieżąco z ekscytującymi aktualizacjami.

Jeśli kochasz Bitcoin’a, musisz tam być.

Jeśli miałeś bilet na Bitcoin 2020, przede wszystkim dziękuję za wsparcie nas w tym procesie. Jesteś uprawniony do przeniesienia go bezpośrednio do 2021 r. lub zażądania pełnego zwrotu pieniędzy.

Jesteśmy małym zespołem z marzeniem o stworzeniu społeczności, w której Bitcoinerzy mogą się spotkać i budować lepszą przyszłość. Naszym planem jest dostarczenie doświadczenia, o którym należy pamiętać. Rozumiemy, że jeśli nie jesteś pewien, czy chciałbyś uczestniczyć, czy nie. Ale tym z Was, którzy zdecydują się przekazać swój bilet, możemy obiecać doświadczenie wykraczające poza oczekiwania, które mieliście w stosunku do Bitcoin 2020!

Stworzyliśmy narzędzie, które pomoże nam zarządzać tym procesem, ponieważ będzie wiele różnych odpowiedzi na to ogłoszenie. Proszę poświęć chwilę na wskazanie swoich planów dotyczących Bitcoinu 2021. W ramach podziękowania za współpracę z nami, wyślemy Ci kilka darmowych sats!

W międzyczasie, sprawdź w Bitcoin Magazine, aby nadążyć za wszystkimi aktywnościami społecznościowymi, które zaplanowaliśmy. Jak udowodnił nasz mega livestream of the Halving, nasza społeczność jest chętna do spotkania się i świętowania tej przełomowej technologii w nowy i ekscytujący sposób.

  1. A co z moim biletem na afterparty?
    Na Bitcoin 2021 będzie afterparty, więc jeśli przeniesiesz swój bilet Bitcoin 2021, a wcześniej kupiłeś bilet afterparty, otrzymasz również bilet afterparty 2021. Jeśli zdecydujesz się na zwrot pieniędzy, otrzymasz zwrot pieniędzy za wcześniej zakupiony bilet po zakończeniu imprezy, jak również.
  2. Co z Nocą Wielorybów?
  3. Nie będzie Noc Wielorybów na Bitcoin 2021, więc jeśli przenieść swój Bitcoin 2021 bilet, a wcześniej zakupiony bilet Whale Night, otrzymasz również bilet Whale Night 2021. Jeśli wybierzesz zwrot pieniędzy, otrzymasz zwrot pieniędzy za wcześniej zakupiony bilet na Noc Wielorybów, jak również.
  4. A co z przedmiotami, które kupiłem w sklepie?
  5. Jeśli kupiłeś przedmiot w sklepie Bitcoin 2020, będzie on dostępny do odbioru w Bitcoin 2021. Powinieneś również otrzymać e-mail od członka zespołu z opcjami wysyłki. Jeśli zamówiłeś produkt i nie otrzymałeś odpowiedzi od naszego zespołu, wyślij e-mail na adres store@btcmedia.org, aby zorganizować logistykę dla produktu.

Jak szybko otrzymam zwrot pieniędzy?
Wszystkie zwroty biletów zostaną rozpatrzone 17 lipca i wypłacone 24 lipca. Jeśli więc zaznaczysz, że chcesz otrzymać zwrot pieniędzy na naszym formularzu, otrzymasz email z potwierdzeniem do 17 lipca, a faktyczny zwrot pieniędzy do 24 lipca.

Jak mogę otrzymać zwrot pieniędzy?
Najpierw wypełnij nasz formularz, wskazując swoje plany na 2021 r. (aby otrzymać zwrot pieniędzy, musisz wskazać, że chcesz go otrzymać). Jeśli zapłaciłeś kartą kredytową, zwrot pieniędzy pojawi się z powrotem na karcie kredytowej, której użyłeś do zakupu. Jeśli zapłaciłeś z Bitcoin, otrzymasz zwrot pieniędzy na adres Bitcoin, który podałeś, gdy wskazałeś, że chcesz zwrotu pieniędzy.